#21185. Ξυλινα διαφημιστικα σε στύλο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας διαφημιστικών μέσων (πινακίδες, banners, σημαίες)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Δημοτικών Προσόδων και Πόρων, Πρόσοδοι - Τμήμα Ελεγκτών και Επιδοτών
Δημιουργήθηκε: 05-08-2017 13:54:21 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 23-10-2017 08:14:47 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641401270915786
Γεωγραφικό μήκος: 22.935077617790967
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη γωνία των οδών Αφροδίτης με Λαγκαδά, υπάρχουν ξύλινα διαφημιστικά δεμένα στον στύλο που χρήζουν απομάκρυνσης.

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας διαφημιστικών μέσων (πινακίδες, banners, σημαίες)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Τα διαφημιστικά μέσα έχουν απομακρυνθεί.

08-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-08-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας διαφημιστικών μέσων (πινακίδες, banners, σημαίες)

placeΛαγκαδά 1-3, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα