#2117. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 27-01-2016 09:38:03 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-02-2016 19:30:58 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.620654400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.969063600000027
Προβολές: 177
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δανγκλή και Γληνού(Τριανδρία).Να επισκευαστούν οι 3 καμένες λάμπες που βρίσκονται στο πάρκο. Το βράδυ είναι πολύ σκοτεινά και επικίνδυνα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 8 Φεβ 2016.

27-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

27-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔαγκλή και Δημ. Γληνού, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα