#2104. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 26-01-2016 07:27:57 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-01-2016 19:32:10 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642747900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.947311000000013
Προβολές: 168
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

(Τσινάρη) Κλειούς 20 - Δεν ανάβει η λάμπα από την κολόνα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι στις 27 Ιαν αποκαταστάθηκε βραχυκύκλωμα που είχε εντοπιστεί σε γραμμή φωτισμού της περιοχής.

27-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

26-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΚλειούς 20, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα