#20878. φώτα δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-07-2017 22:32:42 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-10-2017 07:16:06 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.627717344324274
Γεωγραφικό μήκος: 22.958579957485200
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

επανάληψη αιτήματος: το αίτημα #20450# οδός Εγνατία από Γ Σεπτεμβρίου έως Εθνικής Αμύνης δεν έχει επισκευαστεί ούτε ένα φωτιστικό από τα 15 περίπου που δεν ανάβουν. Παρόλο που το βάλατε κλειστό δεν έχει επισκευαστεί τίποτα. Είναι από το ρεύμα προς δυτικά στο πανεπιστήμιο.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν στις 10-09-2017

31-07-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

29-07-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-07-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα