#2069. Καμμένες λάμπες - μηδενικός φωτισμός

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 21-01-2016 08:05:06 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-01-2016 19:32:51 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639423408295660
Γεωγραφικό μήκος: 22.953460506320994
Προβολές: 176
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το απόλυτο σκοτάδι εδώ και λίγες μέρες μέσα στα στενά. Πιθανόν να υπάρχει κεντρική βλάβη αλλιώς κάηκαν περίπου 5 λάμπες

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι στις 27 Ιαν αποκαταστάθηκε βραχυκύκλωμα που είχε εντοπιστεί σε γραμμή φωτισμού της περιοχής.

22-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeKrispou 6, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα