#2056. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 20-01-2016 09:26:11 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-01-2016 19:30:35 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639620900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.953284899999970
Προβολές: 172
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Κρίσπου 15 στην Άνω Πόλη είναι καμένες οι λάμπες και είναι πολύ σκοτεινά.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 20 Ιαν 2016 στις 22.30 από το νυχτερινό συνεργείο.

20-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

20-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeKrispou 15, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα