#2046. Παρατημένα Οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 19-01-2016 21:25:55 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 08:10:14 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606371764429870
Γεωγραφικό μήκος: 22.960128477932017
Προβολές: 163
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μπροστά στην είσοδο του Gymnasium υπάρχει ένα παρατημένο όχημα. Υπάρχει και ένα ακόμα στο απέναντι πεζοδρόμιο 3-4 αμάξια παρά δίπλα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η υπηρεσία μας διενεργεί αυτοψίες και θα προχωρήσει στην εφαρμογή του Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

20-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

20-01-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΜακεδονίας 69, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα