#2045. ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΚΟ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΙΡΙΔΟΣ (ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 19-01-2016 20:57:27 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-03-2016 13:39:05 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618699000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.974263000000064
Προβολές: 47
Ψήφοι: 4

Περιγραφή

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΣΑΡΩΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

07-03-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

21-01-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-01-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-01-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση Πάρκων και Νησίδων Πρασίνου

placeΙσίδωρου 40, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα