#20409. Πεσμένο διπλό μεταλλικό καλαθάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 20-07-2017 09:35:55 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-07-2017 09:57:02 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608991800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.953872600000068
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ανδρεοπούλου 2 - 4, ξεβιδωμένο και πεσμένο διπλό μεταλλικό καλαθάκι στα σκουπίδια

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-07-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-07-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΑνδρεοπούλου 4, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα