#20364. Τοποθέτηση κάδου απορριμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 20-07-2017 06:22:32 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-07-2017 09:47:34 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632845200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948970599999940
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πατριάρχιυ Ιωακείμ 10, υπάρχει 1 κάδος απορριμμάτων αλλά στους γύρω δρόμους δεν έχει κάδο και αυτός που υπάρχει ξεχειλίζει. Να τοποθετηθεί 1 κάδος σκουπιδιών σε κάποιον από τους γύρω δρόμους

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-07-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-07-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΠατριάρχου Ιωακείμ 10, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα