#20328. κάδος σκουπιδιών χωρίς ρόδα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 19-07-2017 14:13:20 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-07-2017 04:35:39 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614781128411984
Γεωγραφικό μήκος: 22.978413216769695
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Πολυγνώτου μέ Υπατίας ο κάδος σκουπιδιών δεν έχει ρόδα και δεν μπορεί να μετακινηθεί. Οι υπάλληλοι του Δήμου τον έχουν αναποδογυρίσει. Παρακαλώ όπως επισκευαστεί. Ευχαριστώ.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-07-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-07-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΕλλάδα