#2031. Παρατημένο μηχανάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-01-2016 19:35:52 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 07:55:40 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601906780891260
Γεωγραφικό μήκος: 22.951819835496508
Προβολές: 264
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δίπλα στην είσοδο του παλιού 5ου Λυκείου υπάρχει ένα σκουριασμένο μηχανάκι.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το εγκαταλειμμένο δίκυκλο, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου για την απομάκρυνση αυτού διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

19-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

19-01-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΚριεζώτου 2, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα