#2028. ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΟΔΟΥ ΓΡΑΒΙΑΣ Ε ΔΗΜ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-01-2016 15:15:14 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-01-2016 12:26:38 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 166
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ Η ΕΛΛΙΠΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΗ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΓΡΑΒΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΔΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-01-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο φωτισμός της οδού ελέγχθηκε και λειτουργεί κανονικά. Το βράδυ που εντοπίσατε το πρόβλημα είναι πιθανό η ΔΕΗ να καθυστέρησε το σήμα έναυσης του δημοτικού φωτισμού. Αν θεωρείτε ότι υφίσταται κάποιο άλλο πρόβλημα φωτισμού, παρακαλούμε να επανέλθετε.

19-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

place3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα