#2007. ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-01-2016 16:23:19 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-02-2016 11:14:14 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605045836601846
Γεωγραφικό μήκος: 22.965375323443595
Προβολές: 98
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Νεμέας δίπλα στο 107ο Δημοτικό σχολείο υπάρχουν αυτά τα δύο εγκαταλελειμμένα οχήματα, καλό θα είναι να αποσυρθούν διότι περνάνε και παιδιά και μπορεί να χτυπήσουν ή να κοπούν από στις σκουριασμένες λαμαρίνες. Ευχαριστώ για την ανταπόκριση σας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-02-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 1/2/16 ΜΕ EMAIL

18-01-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

15-01-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-01-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΝεμέας 13, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα