#1990. Εγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 13-01-2016 19:00:20 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 07:42:00 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599969235584880
Γεωγραφικό μήκος: 22.965200535179180
Προβολές: 258
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Πατριάρχου Γρηγορίου Ε' 51 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (FIAT κόκκινου-μαύρου χρώματος) που πρέπει να απομακρυνθεί.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η υπηρεσία μας θα προχωρήσει στην εφαρμογή του Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

18-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-01-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠατριάρχου Γρηγορίου Ε 51, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα