#1989. Εγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 13-01-2016 18:54:28 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-02-2016 10:22:24 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606750520777150
Γεωγραφικό μήκος: 22.963618031860392
Προβολές: 90
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Λεωφ. Κ. Καραμανλή 109 υπάρχουν τα εξής εγκαταλελειμμένα οχήματα (χωρίς πινακίδες) που πρέπει να απομακρυνθούν:φορτηγό (FORD καφέ χρώματος), ΙΧ (CITROEN μαύρου χρώματος), ΙΧ (MITSUBISHI πράσινου χρώματος), φορτηγό (FORD μαύρου χρώματος).

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-02-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ EMAIL ΣΤΙΣ 1/2/16

18-01-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-01-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-01-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 109, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα