#1977. Γκράφιτι στη νέα παραλία Θεσσαλονίκης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων, Τμήμα Γενικού Πρωτοκόλλου
Δημιουργήθηκε: 12-01-2016 19:25:24 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 16:06:12 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607848087531210
Γεωγραφικό μήκος: 22.950829259277384
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Η νέα παραλία έχει καλυφθεί από γκράφιτι με αποτέλεσμα να δίνει την εικόνα της βρώμικης. Επίσης, τα παγκάκια χρειάζονται καθαρισμό και συντήρηση. Τα γκράφιτι πρέπει να καθαρίζονται άμεσα ώστε οι δράστες να αποθαρρύνονται. Οι φωτογραφίες είναι ενδεικτικές. Πουθενά στην Ευρώπη δεν υπάρχει αυτό το θέαμα. Περιμένουμε τουρισμό. Είναι ντροπή η πόλη να δίνει αυτήν την εικόνα. Υπάρχουν αρκετοί υπάλληλοι στο δήμο που μπορούν να χρησιμοποιηθούν όπως και δημοτική αστυνομία για την φύλαξη. Είναι κρίμα ένα τέτοιο έργο να καταστρέφεται.

linear_scale Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Γινονται συνεχεις καθαρισμοι απο το μειωμενο προσωπικο.Το φαινομενο ειναι σε εξαρση

20-01-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

15-01-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-01-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

12-01-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση Πάρκων και Νησίδων Πρασίνου

placeΛεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα