#1901. Καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-01-2016 17:49:37 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 15:53:59 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639599741680240
Γεωγραφικό μήκος: 22.943439622090180
Προβολές: 217
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και ένα χρόνο είναι καμένη η λάμπα μπροστά από το ξενοδοχείο Εσπέρια. Πολλές φορές ενημερώθηκε το αρμόδιο τμήμα αλλά δεν έγινε τίποτα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 1 Φεβ 2016

04-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

04-01-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΟλύμπου 58, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα