#1900. Εγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 02-01-2016 13:43:35 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-02-2016 10:27:40 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598203544844196
Γεωγραφικό μήκος: 22.967493823886910
Προβολές: 95
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην συμβολή των οδών Δημ. Μιχ. Παπαδόπουλου με Αριάδνης υπάρχει εγκαταλελειμμένο ΙΧ (MERCEDES, μπλέ χρώματος) χωρίς πινακίδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-02-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ EMAIL ΣΤΙΣ 1/2/16

11-01-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-01-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-01-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔημάρχου Μιχάλη Παπαδόπουλου 10, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα