#18980. Κοπή δέντρου.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 29-06-2017 03:29:33 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-09-2017 07:45:48 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.645564500000010
Γεωγραφικό μήκος: 22.933128000000010
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γρ. Κολωνιάρη 24, να κοπεί το δένδρο γιατί είναι άρρωστο.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Κατόπιν αυτοψίας, δεν διαπιστώθηκε κανένα πρόβλημα σε δέντρο της οδού Γρ. Κολωνιάρη 24. Τα δέντρα της παραπάνω οδού κλαδεύτηκαν το Μάρτιο του 2017. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

03-07-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

29-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

29-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΓρ. Κολωνιάρη 24, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα