#18969. ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 27-06-2017 15:29:27 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2017 10:37:18 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611203658033500
Γεωγραφικό μήκος: 22.977413869741780
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο Καδος στην συγκεκριμενη οδο και θεση(ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ 7)ειναι κατεστραμμενος στον πατο του(σχεδον η μιση επιφανεια του δεν υπαρχει).Το προβλημα διαπιστωθηκε σημερα που ηρθε απορρριματοφορο και τον αδειασε.....ελπιζω με την πρωτη ευκαιρια να αντικατασταθει ή να επιδιορθωθει.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΔημητσάνας 7, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα