#18908. Κλάδεμα δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 23-06-2017 12:01:33 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-07-2017 09:00:08 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606919535013496
Γεωγραφικό μήκος: 22.969121924758950
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχουν αναπτυχθεί τα δέντρα από τη ρίζα τους και εμποδίζουν τη διέλευση των πεζών, ειδικά όταν είναι αμάξια παρκαρισμένα εκεί. Ακριβώς από πίσω υπάρχει και ένας παιδότοπος. Τα κλαδιά του έχουν αρχίσει να γίνονται παχιά όπως φαίνεται και στη φώτο. Έχει και κάποια άλλα δέντρα στην Κανάρη που πρέπει να κλαδευτούν από κάτω.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-07-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι, επί της οδού Κωνσταντίνου Κανάρη 45-47 Πραγματοποιήθηκε η κλάδευση του δέντρου στις 14-7-2017 Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

26-06-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

26-06-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-06-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΚωνσταντίνου Κανάρη 45-47, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα