#18864. Εξαφάνιση κάδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 22-06-2017 13:17:08 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 23-06-2017 06:18:21 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621886900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.962136099999952
Προβολές: 60
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ 4 ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΔΟΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΔΡΟΜΟ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ Ο ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΣ ΚΑΔΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-06-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

22-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 4, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα