#18786. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 20-06-2017 09:45:38 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2017 18:06:08 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643267800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951490199999967
Προβολές: 68
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Άνω Πόλη, Παλαμίδου όλος ο δρόμος δεν έχει φώτα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Λόγω κομμένης γραμμής στην Επταπυργίου από πτώση δένδρου. Αποκαταστάθηκε 20/6

21-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

20-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠαλαμίδου, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα