#18750. Παράνομοι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 19-06-2017 14:51:32 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-06-2017 09:19:25 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614249861655160
Γεωγραφικό μήκος: 22.967276564956705
Προβολές: 38
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Καλησπέρα. Στην οδό Υμηττού με Παπάφη σε υπόγειο κατάστημα μένουν άτομα που μαζεύουν από τους κάδους πράγματα και τα πουλάνε. Άν είναι παράνομο αυτό που κάνουν καλό θα είναι να κάνετε μία επίσκεψη,αν έχετε αρμοδιότητα δεν ξέρω.απλώς το αναφέρω. Ευχαριστώ

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Λόγω αρμοδιότητας έχει διαβιβαστεί από την υπηρεσία μας η καταγγελία σας στο Τμήμα Ασφαλείας και Αλλοδαπών της Γενικής Αστυνομικής Διεύθυνσης καθώς και στη Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας για να επιληφθεί για τα περαιτέρω. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

26-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-06-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΠαπάφη 97, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα