#1862. Eγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 26-12-2015 13:42:17 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 07:41:37 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606436926965050
Γεωγραφικό μήκος: 22.963644853950540
Προβολές: 262
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Επί της Λεωφ. Κων/νου Καραμανλή 144 υπάρχουν εγκαταλελειμμένα οχήματα χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας (HYUNDAI άσπρο, FIAT γκρίζο,CITROEN άσπρο, SAAB μπλε)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η υπηρεσία μας θα προχωρήσει στην εφαρμογή του Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

29-12-2015

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-12-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-12-2015

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 144, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα