#18559. Μη ορατή οδική σήμανση λόγω δέντρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 15-06-2017 16:15:04 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 06:43:33 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610588871252630
Γεωγραφικό μήκος: 22.974207393051188
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Καλλιπόλεως στη διασταύρωση με την Βοσπόρου το STOP δεν φαίνεται όταν ο οδηγός πλησιάζει με το όχημα του λόγω δέντρου που πρέπει να κλαδευτεί ελαφρώς.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε η κλάδευση από το συνεργείο μας.Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

16-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-06-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

15-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΚαλλιπόλεως 26, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα