#18558. Μη ορατή οδική σήμανση (φωτεινος σηματοδότης!!!) λόγω δέντρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 15-06-2017 16:09:03 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 06:38:12 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611533662172090
Γεωγραφικό μήκος: 22.973864070297280
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην κάθοδο της Επταλόφου στη διασταύρωση με την Βοσπόρου ο φωτεινός σηματοδότης δεν φαίνεται όταν ο οδηγός πλησιάζει με το όχημα του και υπάρχει κίνδυνος πρόκλησης ατυχήματος σε περίπτωση παραβίασης του ερυθρού σηματοδότη.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε η κλάδευση για την αποκατάσταση της ορατότητας φωτεινού σηματοδότη. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία

16-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-06-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

15-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΕπταλόφου 49, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα