#18446. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 13-06-2017 09:43:46 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-10-2017 09:34:31 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640355700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958890200000040
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μαύρης Πέτρας 13, στο βράχο από κάτω , έχει πολλά κουτάκια από αναψυκτικά, μπουκάλια, χαρτιά και διάφορα άλλα.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι έχει πραγματοποιηθεί καθαριότητα του χώρου. Σας ευχαριστούμε.

13-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

placeΜαύρης Πέτρας 13, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα