#18401. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 13-06-2017 05:42:20 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-10-2017 06:08:06 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605954700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.957894200000055
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μητροπούλου από Δελφών μέχρι Εγνατία στη Λαϊκή αγορά που είχε εχθές στις 12/6/2017, μέχρι και σήμερα δεν έχει σκουπιστεί και πλυθεί ακόμα.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

13-06-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-06-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΔελφών, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα