#18395. Περιττώματα σε ολο το στενό

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 12-06-2017 19:17:19 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-02-2020 07:54:31 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613194498931300
Γεωγραφικό μήκος: 22.976306676864624
Προβολές: 52
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το στενό πρέπει να καθαρίζεται κάθε μέρα γιατι υπάρχουν αδεσποτες γάτες και σκυλοι που αφοδευουν στο στενό. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να βρωμάει το στενό και να μαζεύει μυγες.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-02-2020

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • Έχει γίνει.Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

13-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-06-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

12-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης)

placeΒαθυκλέους 4, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα