#18307. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 10-06-2017 18:05:05 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 07:48:38 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613284088253394
Γεωγραφικό μήκος: 22.973496392369270
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

απέναντι από την θύρα, 5 τού γήπεδο τού ΠΑΟΚ πίσω από το Γυμνάσιο εκεί που είναι το Δημοτικό πάρκινγκ υπάρχει αυτοκίνητο μάρκας πεζό πράσινο με επικολλημένο το ειδικό αυτοκόλλητο πανό από 3 μήνες ποτέ θα απομακρυνθεί.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι δεν έχουμε όχημα μάρκας PEUGEOT επικολλημένο επί της οδού Αδ. Διδασκάλου. Για το λόγο αυτό, ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο. Εν συνεχεία προχωράει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων. Είμαστε στην διάθεση σας για κάθε περαιτέρω σχετική διευκρίνηση.

13-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΒρυούλων 1, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα