#18304. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 10-06-2017 09:23:18 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 07:47:06 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605612208942745
Γεωγραφικό μήκος: 22.955287090660136
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

εχουν γινει αρκετα αιτηματα και απο αλλους χρηστες αλλα δυστυχως τιποτα.στην οδο πατρων 16 υπαρχει εδω και κανα εξαμηνο παρατημενη μπροστα στην εισοδο της οικοδομης μια παρατημενη παρκαρισμενη μαυρη BWM στην οποια εχουν κολληθει κανα 2-3 φορες τα αυτοκολλητα απομακρυνσης αλλα ποτε δεν απομακρυνεται!!το αυτοκινητο περαν του οτι βρισκεται στην εισοδο οικοδομης και δυσκολευει την διευλευση εμποδιζει και την διευλευση πεζων απο το πεζοδρομιο.παρακαλειται η αμεση απομακρυνση του.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 24/05/2017 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί από το σημείο, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

13-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠατρών 16, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα