#1828. Οριοθέτηση κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 19-12-2015 09:08:44 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-12-2015 09:12:42 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630421899999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.947449900000038
Προβολές: 118
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Π.Μελά 19 έχει μία καμπάνα για μπουκάλια και ένα διπλό καλαθάκι. Το πρόβλημα είναι πως από απέναντι μεταφέρανε ένα κάδο σκουπιδιών και ένα κάδο ανακύκλωσης, ολα αυτά ενοχλούν γιατί βρίσκονται μπροστά σε κατάστημα οπτικών. Να γίνει οριοθέτηση.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-12-2015

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-12-2015

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΠ. Μελά 19, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα