#1821. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-12-2015 08:51:01 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-12-2015 13:20:30 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606710000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967844000000014
Προβολές: 120
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Αλεξάνδρου Σταύρου 21 τα φώτα δεν ανάβουν εδώ και τέσσερις μέρες και όλος ο δρόμος είναι σκοτάδι σε όλη την Αλεξάνδρου Σταύρου δεν έχει ρεύμα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού στην οδό Α. Σταύρου επιδιορθώθηκε στις 21 Δεκ 2015

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-12-2015

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑλ. Σταύρου 21, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα