#1820. Καμμένη Λάμπα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-12-2015 07:56:00 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-01-2016 18:32:16 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635784500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.939895900000010
Προβολές: 152
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βασιλέως Ηρακλέους 15.Να αποκατασταθεί η λάμπα στον αριθμό 15 γιατί αναβοσβήνει με αποτέλεσμα να μην επαρκεί ο φωτισμός του πεζοδρομίου.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 27 Ιαν 2016.

22-12-2015

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-12-2015

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΒασ. Ηρακλειου 15, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα