#17988. Εγκαταλελειμμένα οχήματα στην Άνω Τούμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 05-06-2017 07:57:56 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 07:08:17 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615829848938404
Γεωγραφικό μήκος: 22.982093087554972
Προβολές: 35
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Σε συνέχεια των αιτημάτων μου με αριθμό 15368 απο της 9 Απριλίου και 16298 απο τις 3 Μαίου: Τα εν λόγω αιτήματα απαντήθηκαν με την τυπική απάντηση του τμήματος του δήμου: οτι θα διενεργηθεί αυτοψία απο τον αρμόδιο υπάλληλο. Ένα και πλέον μήνα μετά κανένα απο τα 4 αυτοκίνητα στα δύο αιτήματα δεν έχει μετακινηθεί ούτε έχει επικολληθεί το χαρακτηριστικό αυτοκόλλητο.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι τα οχήματα opel και rover δεν βρίσκονται στο σημείο που καταγγείλατε. Σχετικά με τα λοιπά οχήματα λόγω του χώρου που σταθμεύουν γίνεται έλεγχος πρώτα του ιδιοκτησιακού καθεστώτος του χώρου για να προβούμε στην επικόλληση των οχημάτων.

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΚισσού 22, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα