#17985. Λείπη η θυρίδα από δύο φωτιστικά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 05-06-2017 07:13:49 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 07:22:39 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602522100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.972721900000010
Προβολές: 38
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στο πάρκο του Φωκά στην παιδική χαρά υπάρχει ένας λοφίσκος με δύο φοίνικες και από τη μια πλευρά και από την άλλη υπάρχουν δύο φωτιστικά και στο ένα δεν υπάρχει καθόλου θυρίδα και στο άλλο δεν επαρκεί και είναι πολύ επικίνδυνο μην τυχόν και κάποιο παιδάκι βάλει το χέρι του και προκληθεί κάποιο ατύχημα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΆΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 7/6

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠάρκο Φωκά, Επιθεωρητού Δημητρίου Μισυρλή 26, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα