#17970. huandai Getz, πορτοκαλι, 6 μήνες και ακόμη περιμένει..

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 03-06-2017 19:37:11 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 07:06:41 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610544178653720
Γεωγραφικό μήκος: 22.960216104984283
Προβολές: 28
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

χωρίς πινακίδες, αφημένο πάνω από 6μηνο.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο. Εν συνεχεία προχωράει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων. Είμαστε στην διάθεση σας για κάθε περαιτέρω σχετική διευκρίνηση.

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑισχίνου 4-6, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα