#17964. Ακινητοποιημένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 03-06-2017 09:03:35 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 07:05:26 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611942931678040
Γεωγραφικό μήκος: 22.986395350814860
Προβολές: 27
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Ακινητοποιημένο οχήμα στη συμβολή των οδών Γρηγορίου Στεφάνου με Περραιβού. Είναι παρατημένο πάνω σε διαβαση και στη γωνία των οδών εδώ και πολύ καιρό. Πρόκειται για αυτοκίνητο chevrolet matiz, χρώμα κόκκινο, χωρίς πινακίδες. Επίσης, 5 μέτρα πιο κάτω υπάρχει και άλλο αυτοκίνητο, χωρίς πινακίδες honda civic χρώματος μαύρου στη συμβολή των οδών Μηνά Βίστα με Περραιβού.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι τα οχήματα που καταγγέλλετε παραμένουν σταθμευμένα στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτά ως εγκαταλειμμένα. Εν συνεχεία προχωράει στην απομάκρυνση τους μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθούν, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων. Είμαστε στην διάθεση σας για κάθε περαιτέρω σχετική διευκρίνηση.

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΧριστοφόρου Περραιβού 27, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα