#17902. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 01-06-2017 17:06:16 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 07:02:06 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614990080176550
Γεωγραφικό μήκος: 22.979110926389694
Προβολές: 40
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

το αίτημα μου #15633# εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο οδός Πεντέλης στο ρέμα μετά από απάντηση σας ότι έχει επικολληθεί το ειδικό αυτοκόλλητο στης 28/3/2017 έχουν περάσει οι 45 ημέρες και το καμένο όχημα-εστία μόλυνσης, ακόμα δεν έχει απομακρυνθεί

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι το όχημα που καταγγέλλετε αποσύρθηκε από την υπηρεσία μας στις 09/06/2017.

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΓράψτε τη διεύθυνση