#17848. εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 01-06-2017 04:34:52 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 06:56:28 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623311733687125
Γεωγραφικό μήκος: 22.961640357971190
Προβολές: 27
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

οδός Καυταντζόγλου στην άνοδο μετά την Λαμπράκη και πριν το Φανάρι της Κωνσταντίνου Καραμανλή αυτοκίνητο μάρκας FORD μαύρο χρώμα έχουν πέραση η 45 ημέρες από την επικόλληση του το 2) αυτοκίνητο μάρκας SKODA χρώμα ασημί που είναι δίπλα μέσα στο δημοτικό πάρκινγκ επάνω προς την Καραμανλή.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι το πρώτο όχημα αποσύρθηκε από την υπηρεσία μας στις 09/06/2017. Σχετικά με το δεύτερο όχημα, ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του (1) μήνα (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο. Εν συνεχεία εάν το όχημα δεν αποσυρθεί, προβαίνει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

06-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

01-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛυσίμαχου Καυταντζόγλου, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα