#17691. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 30-05-2017 05:51:35 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2017 18:17:05 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610306960573500
Γεωγραφικό μήκος: 22.979696989059450
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Επιδαύρου με γωνία Δήμου Τσέλιου, το στενάκι με τα​ ζυγά, στο ανάχωμα, το φωτιστικό που φωτίζει την Επιδαύρου, η λάμπα είναι καμένη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Επισκευάστηκε 18/6

30-05-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

30-05-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔήμου Τσέλιου 8, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα