#1763. ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΓΝΑΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 09-12-2015 09:31:40 (πριν 6 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-03-2016 08:29:59 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628633230902090
Γεωγραφικό μήκος: 22.957493865606693
Προβολές: 256
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

9/12/2015 Η εικόνα μπροστά από τα Λουτρά Παράδεισος στην Εγνατία και πίσω από τα Λουτρά προς την Πλατεία Αρχαίας Αγοράς, δίπλα στα δημοτικά WC

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Καλησπέρα σας, να σας ενημερώσουμε ότι αρμόδια είναι η εφορία αρχαιοτήτων τηλ: 2313310425 κ. Πακιρτζή ή 2313310460

03-03-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

11-12-2015

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-12-2015

πριν 6 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-12-2015

πριν 6 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων)