#17489. σαρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 25-05-2017 11:21:13 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-10-2017 10:32:10 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604181600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954197600000043
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πέτρου Συνδίκα 16, να σκουπιστεί ο δρόμος.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

26-05-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

25-05-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΠέτρου Συνδίκα 16, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα