#1702. ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΑ WC ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 30-11-2015 09:49:31 (πριν 6 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-03-2016 08:19:57 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635451851622210
Γεωγραφικό μήκος: 22.945564354106182
Προβολές: 192
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αυτή είναι η κατάσταση σήμερα 30/11/2015 Θα πρέπει κάποιος να επιληφθεί !!

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Καλησπέρα σας, να σας ενημερώσουμε ότι έχει καθαριστεί ο χώρος και έχει πλυθεί.

03-03-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

03-12-2015

πριν 6 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

01-12-2015

πριν 6 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-12-2015

πριν 6 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

30-11-2015

πριν 6 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δημοτικές τουαλέτες

placeΜητροπολίτου Γενναδίου 10-14, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα