#16949. χαλασμένη ρόδα καδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 15-05-2017 15:44:33 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-05-2017 04:34:37 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615866092520050
Γεωγραφικό μήκος: 22.974398955702780
Προβολές: 52
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Γ Λαμπρακη 93 η ρόδα από τον κάδο έχει φύγει από την θέση της και ο κάδος πέφτει. Ευχαριστώ.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-05-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-05-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΓρηγορίου Λαμπράκη 93-95, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα