#16732. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 10-05-2017 09:42:23 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-06-2017 04:51:21 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604527999999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.958292000000030
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δελφών και Πέτρου Συνδίκα από τα φανάρια έως και Δελφών 119 περίπου στο δερματολογικό νοσοκομείο στο πεζόδρομο αριστερά ο δρόμος θέλει σάρωμα

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΘΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

11-05-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-05-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΔελφών και Πέτρου Συνδίκα, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα