#16663. Στρώμα και μπάζα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 10-05-2017 04:27:08 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-07-2017 10:09:47 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600780000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951209999999946
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στρώμα και μπάζα πεταμένα στο δρόμο

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-07-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

18-07-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

10-05-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-05-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

10-05-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΓεώργιου Παπανδρέου 15, Θεσσαλονίκη 546 45