#16561. ΔΕΝΔΡΟ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 08-05-2017 09:21:56 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-09-2017 07:57:58 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636824004586190
Γεωγραφικό μήκος: 22.947514290807362
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΣΧΟΛΙΟ ΟΔΟΣ ΑΜΥΝΤΑ

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-09-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Πρόκειται για κοπή Κισσού που φύεται και παρασιτούσε σε δέντρο της δενδροδόχου επί της οδού Αμύντα 10.Θα πραγματοποιηθεί αφαίρεση του ξερού Κισσού του τμήματος που απέμεινε από το συνεργείο των δενδροστοιχιών. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

10-05-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-05-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-05-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΑμύντα 10, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα